نمایندگی مدیران خودرو

خودروسازی مدیران خودرو در سال 1381 در منطقه ارگ جدید بم راه اندازی شد . هدف اصلی شرکت صنایع خودروسازی مدیران خودرو تولید، واردات و همچنین صادرات خودروها بود که هم شامل خودرو های سبک و هم شامل خودروی های سنگین می باشد . از دیگر اهداف مدیران خودرو می توان به تحقیق و توسعه در رابطه با صنعت تولید خودروسازی در کشور اشاره نمود . در حال حاضر بیش از 140 نمایندگی مدیران خودور در سراسر کشور وجود دارد.

شرکت مدیران خودرو به صورت مشترک با شرکت چری اداره می شود و با حمایت هایی که از سوی این شرکت چینی دارد به یک صنایع خودرو سازی قدرتمند تبدیل شده و موفقیت های فراوانی در پی داشته است .

نمایندگی مدیران خودرو
نمایندگی مدیران خودرو

کارخانه های مدیران خودرو

همانطوری که اشاره شد، کارخانه صنایع خودروسازی مدیران خودرو در منطقه جدید ارگ بم واقع است . وسعت زمین آن 500000 متر مربع است . طبق آخرین آمار بدست آمده ، بیش از 4500 نیرو در این مجموعه مشغول به کار هستند .

مدیریت در مدیران خودرو

شرکت ضنایع خودرو سازی مدیران خودرو همواره مشتری مدار بودن را جز ویژگی های مهم مجموعه خود در نظر گرفته است . این شرکت با رعایت استانداردهای بین المللی توانسته جایگاه مناسبی برای محصولات خود بدست آورد . مجموعه مدیران خودرو با الگو برداری از شرکت های موفق توانسته در زمان کم به موفقیت مناسبی دست یابد . برخی از مدیران و کارشناسان فنی مدیران خودرو از کارشناسان چینی، ایرانی و سایر کشور ها است .

برای سیستم فروش و همچنین خدمات پس از فروش سیستم پیشرفته DMS را به کار گرفته است تا بتوانند پاسخگویی به مشتریان را در کمترین زمان ممکن انجام دهند .

فروش مدیران خودرو

در حال حاضر بیش از 140 نمایندگی در کل کشور آماده فروش انواع محصولات مدیران خودرو می باشند . جالب است بدانید که تا کنون بیش از 200 هزار مصرف کننده در سراسر کشور یکی از محصولات مدیران خودرو را انتخاب نموده اند . با توجه به 3 ویژگی مهم محصولات مدیران خودرو که شامل قیمت مناسب ، کیفیت بالا و همچنین محصولات به صرفه مورد توجه مشتریان قرار گرفته است .

بهتر است بدانید که مدیران خودرو روش بین المللی پیشرو در کسب و کار ” برد – برد ” را دنبال می کند .

مدیران خودرو شرکتی است که خود را در زمینه های اشتغال زایی، رشد اقتصادی و محیط زیست مسئول می داند .

چشم انداز مدیران خودرو

مدیران خودرو بر این باور است که جهت کسب رضایت مشتری محصولات متنوع و با کیفیت بر اساس سلیقه و نیاز مشتری را با در نظر گرفتن فرآیند گرایی، بهبود مستمر و دانش محوری ارائه نمایند . در این راستا هدف های بین الملی همچون ISO 9001:2008 ، ISOTS 10004:2010 (نظرسنجی از مشتریان) ISO10002:2004 (رسیدگی به شکایات مشتریان) را الگویی برای کلیه پرسنل خود در نظر گرفته است .

با توجه به اهمیت آلگودگی هوا ، شرکت مدیران خودرو در تابستان سال 1392 استاندار آلایندگی EUIV را کسب نموده است .

شرکت مدیران خودور با نظارهای مستقیم بر نمایندگی های فروش و پس از فروش، سطح کیفی ارائه خدمات را به میزان چشم گیری افزایش داده است .

مدیران خودرو CHERY

در این مطلب بخش های مختلفی که در ساخت محصولات چری اهمیت دارد را به صورت مختصر توضیح خواهیم دارد . برخی از این موارد شامل بخش طراحی، برند سازی چری و همچنین معرفی فناوری های مورد استفاده در برند چری می باشد.

طراحی برند  CHERY

طراحی تمامی محصولات چری توسط تیم طراحی شرکت تولید شده اند . طراحی محصولات چری در 4 بخش می باشد :

  • تناسب
  • برندسازی
  • زیبان طراحی
  • کیفیت

یکی از نکاتی که در طراحی چری بسیار مورد توجه قرار می گیرد در زمینه رعایت طراحی بر اساس سلیقه های و انتظارات مشتری است .

علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه و انتظارات مشتریان، در طراحی استاندارد های بین المللی نیز در نظر گرفته می شود .

در طراحی چری از نیرومندی و همچنین برازندگی اسب های چابک الهام گرفته شده است .

مقاومت هوا در برابر بدنه بسیار اندک است ، زیرا خودروهای چری دارای خطوط دینامیکی هستند.

به همین دلیل است که در ظاهر به صورتی طراحی گردیده که مانند اسبی در حال حرکت و شتاب است.

نحوه برندسازی CHERY

برای خلق یک برند نامی باید یک روح منحصر به فردی در آن ایجاد نمود .

چری نیز از این قانون مستثنا نیست . چری در محصولات خود المان ها و همچنین نکات فرهنگی مردم چین را در نظر گرفته و به خوبی قابل نمایان است . در واقع طراحان چری تمامی تلاش خود را داشته اند تا به طراحی های خود روح ببخشند .

در کل دسته محصولات α وβ که عنصر های چینی بسیاری در خود جای داده اند و از عنصر آب الهام گرفته شده که عنصر آب در فرهنگ چین به معنای آرامش بالا است .

اهمیت کیفیت در محصولات CHERY

در محصولات چری به جزئیات اهمیت بیشتری داده می شود، از این رو چری بر این باور است که کیفیت از جزئیات نشات می گیرد . به همین علت است که در طراحی نیز به جزئیات اهمیت بسیاری داده می شود.

چری همچنین کیفیت را در طراحی می داند و طراحی را ساخت محصول ، زیرا باید مشتری از چیزی که مشاهده می کند لذت ببرد . به عنوان مثال باید قست هایی که نمایان هستند دارای ظرافت بالا باشند و قسمت هایی که قابل رویت نیستند باید به صورت معقول طراحی شوند .

تمامی طراحی ها در شرکت چری ابتدا به صورت دستی بوده و سپس در فرایند ساخت قرار می گیرد . و در نهایت جهت فروش وارد بازار می شود.

فناوری های مورد استفاده در برند چری

مدیران خودرو MVM

مدیران خودرو یکی از شرکت های مطرح و نامی در صنعت ماشین سازی می باشد که در زمینه تولید، واردات و صادرات نقش بسیاری داشته است. این شرکت از سال 1381 فعالیت های خود را در منطقه ارگ در بم شروع کرده است . مدیریت این مجموعه بین شرکت چری چین و مدیران خودرو مشترک می باشد.

معرفی محصولات مدیران خودرو  MVM

مدیران خودرو نماینده دو برند معروف و نامی MVM و CHERY در ایران است . تا به امروز خودروهایی همچون MVM 315، MVM 110،  MVM X33، MVM X22 و … از محصولات معروف در برند MVM در بازار عرضه شده است.

راه های ارتباطی با نمایندنگی مدیران خودرو غبیشاوی

آدرس : خوزستان، امیدیه، جنب فرمانداری، نبش بلوار اصلی امیرآباد
پیج اینستاگرام مدیران خودرو 465

تلفن دفتر فروش: 06152624394

تلفن خدمات پس از فروش: 06152628801