نمایندگی مدیران خودرو در خوزستان

مدیران خودرو با بیش از 100 نمایندگی رسمی در سراسر کشور از سال 1381 فعالیت خود را شروع کرده و به عنوان سومین سال متوالی رتبه نخست در رضایت مشتریان را کسب کرده است.

نمایندگی مدیران خودرو در خوزستان
نمایندگی مدیران خودرو در خوزستان

شرایط فروش مدیران خودرو

 مدیران خودرو به دلیل اهمییت بالایی که برای همراهان و مشتریان خود قائل است، طرح های متفاوتی جهت خرید ماشین برای مشتریان ارائه می دهد. کسانی که علاقمند به خرید محصولات مدیران خودرو هستند، بهتر است با مراجعه به یکی از نمایندگی های رسمی مدیران خودرو اقدام به ثبت سفارش خود کنند. . محصولات این شرکت به صورت نقدی و اقساطی و در قالب فروش فوری، لیزینگ، فروش اقساطی و … به فروش می­رسد. از جمله مزایای خدمات قابل ارائه فروش اقساطی مدیران خودرو و همچنین تحویل فوری است.

نمایندگی غبیشاوی سریع از ابتدا تمامی طرح ها در تمامی صفحات خود از جمله اینستاگرام ، وب سایت، کانال ویدئو سنتر آپارات، کانال ویدئو سنتر نماشا، کانال ویدئو سنتر جهانی یوتیوب و … به همه همراهان خود اطلاع رسانی می کند .

فروش اقساطی مدیران خودرو

مدیران خودرو یکی از شرایط فوق العاده ای که برای محصولات خود در نظر گرفته است و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است، فروش اقساطی است. در این طرح فوق العاده بخشی از هزینه به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود و سپس مابقی هزینه در اقساط باور نکردی بین 12 ماه، 24 ماه، 36 ماه، 48 ماه و 60 ماهه دریافت می شود. خریدارن برای خرید نیاز به دسته چک نمی باشند. برای انجام این ثبت نام در نمایندگی رسمی مدیران خودرو، غبیشاوی کد 465 مراجعه کرده و بعد از تکمیل فرم در لیست ثبت نامی ها قرار گیرند.

تحویل فوری مدیران خودرو

همانطور که قبلا بیان شد، محصولات مدیران خودرو امکان ثبت نام اقساطی داشته و تحویل ها 35 تا 45 روز کاری است. ( تعطیلی ها در این بازده زمانی محاسبه نمی شوند. ) .

راه های ارتباطی با نمایندنگی مدیران خودرو غبیشاوی

آدرس : خوزستان، امیدیه، جنب فرمانداری، نبش بلوار اصلی امیرآباد

تلفن دفتر فروش: 06152624394

تلفن خدمات پس از فروش: 06152628801

کانال آپارات مدیران خودرو

سایر خدمات مدیران خودرو غبیشاوی نمایندگی رسمی مدیران خودرو

شرایط فروش مدیران خودرو

فروش محصول جدید مدیران خودرو

نمایندگی مدیران خودرو