نمایندگی رسمی مدیران خودرو

شرکت صنایع خودروسازی مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودرو‌های سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه ساخت خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد. نمایندگی رسمی مدیران خودرو

کارخانه

محل قرار گیری کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم واقع شده است،در حال حاضر بیش از ۴۵۰۰ نیرو در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

مدیریت

مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و اعمال استاندارد‌های بین المللی توانسته است رتبه چشمگیر و قابل قبولی را دراین زمینه به دست بیاورد ،این شرکت ماشین سازی توانسته است با الگو برداری از شرکت‌های موفق در سایر کشور‌ها در زمان بسیار محدود و کم به موفقیت‌های بسیاری دست یابد.

نمایندگی رسمی مدیران خودرو
نمایندگی رسمی مدیران خودرو

فروش

این شرکت ماشین سازی توانسته در این مدت کم حدود 140 واحد نمایندگی در سر تا سر کشور به وجود آورد .

چشم انداز

شعار اصلی مدیران خودرو که در سایت هم درج شده است بیان میکند:ما باور داریم برای کسب رضایت مشتری، محصولاتی متنوع و با کیفیت و خدماتی درخور شان و منزلت مصرف کنندگان با اتکا بر دانش محوری، فرآیند گرایی، بهبود مستمر ارائه نمائیم؛ لذا جهت رسیدن به این اهداف استاندارد‌های بین المللی (ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸، ISOTS ۱۰۰۰۴:۲۰۱۰)نظرسنجی از مشتریان ،رسیدگی به شکایات مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است و کلیه پرسنل سازمان خود را متعهد به اجرای آن‌ها می‌دانند.

شرکت مدیران خودرو،مونتاژکننده برخی از محصولات شرکت چینی که در گروه MVM در بازار ایران عرضه می‌گردد،است

محصولات گروه MVM شامل ماشین هایی از جمله( X33، X22،X33S و315 و x55)هستند که مورداستقبال مردم قرارگرفته است.

خدمات پس از فروش

شرکت فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو (سهامی خاص) درسال 1383، به منظور ارائه خدمات پس از فروش خودروهای تولیدی، تاسیس و با انجام اقدامات زیربنایی زمینه ارائه خدمات پس از فروش مناسب را در راستای چشم انداز و ماموریت های خود با محوریت خلق ارزش های برتر برای گروه مشتریان فراهم نموده است. در حال حاضر این شرکت ازطریق اعمال مدیریت در تامین قطعات یدکی اصلی و تاکید بر آموزش کارکنان و توسعه شبکه فراگیر نمایندگی های مجاز و ایجاد زیرساختهای لازم بمنظور ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر در ارائه خدمات خودرویی، در راستای افزایش رضایت مشتریان گام برمی دارد.

انواع ماشین های mvm

در ادامه این مقاله میتوانیم با برخی از ماشین های (MVM) مونتاژمدیران خودرو اشاره کنیم:

شرکت ام وی ام – MVM – یا مدیران خودرو یک شرکت مونتاژ خودروی ایرانی است، هم اکنون مالکیت این شرکت به صورت مشترک در اختیار MVMچین و کرمان موتور است.

مدیران خودرو مسئولیت فروش و خدمات پس از فروش برخی ازصنعت های ماشین سازی مونتاژ خود را با برند MVM در بازار ایران برعرضه میدارد.

که این ماشین ها به شرح زیر است:

  • ام وی ام 315 هاچ بک (1391تا…)
  • ام وی ام 550 (1394 تا 1396)
  • ام وی ام 110(1395تا 1397)
  • ام وی ام 110 (1384 تا 1385)

خودرویی کوچک، کم مصرف و چابک با طراحی مفهومی برگرفته از لبخند که بهترین وسیله نقلیه جهت استفاده در فعالیت های روزانه و تردد های بین شهری و خارج از شهری طراحی و وارد بازار شده است این خودرو برخلاف ظاهر کوچک خود فضایی مناسب و جادار دراختیار سرنشینان قرارمیدهد و همواره از سطح ایمنی بالایی در بدنه خودرو برخوردار است در مجموع میتوان گفت که این ماشین مورد تایید عامه مردم قرار گرفته است.

ام وی ام 530 (1389 تا 1395)

عرضه موفق سه نسل ایکس33، طراحی این خودرو شاسی بلند ،عامه پسند و اعتماد بسیارزیاد مردم به این خودروباعث افزایش فروش خودرودر ایران شده است در حالی که به هفتمین سال عرضه خود رسیده و سه نسل این خودرو رشد روز افزونی در بین مردم ایران داشته است و در صدر انتخاب های مردم قرار گرفته است.

ام وی ام 315 سدان (1391 تا 1395)

با افزایش جمعیت شهرنشین در سراسر دنیا خودروهای هاچ بک بیش از پیش مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفت. مصرف سوخت پایین، هزینه نگهداری معقول، آلایندگی کمتر و در نهایت راحت پیدا کردن جای پارک در محیط های شلوغ شهری این خودروها را به یکی از بهترین گزینه ها تبدیل نمود .

شرکت مدیران خودرو نیز در راستای گنجاندن محصولی شهری در بین محصولات خود به عرضه MVM 315 اقدام نمود که این مدل دومین نسل از این خودرو در بازار ایران است. 315 با ترکیب طراحی به روز، پیشرانه کم مصرف و قوی و امکانات رفاهی مناسب به عنوان یکی از مناسب ترین گزینه های خودروهای هاچ بک بازار ایران طبقه بندی می شود. پیشرانه 1500 سی سی 16 سوپاپ با قدرت 107 اسب بخار با سطح آلایندگی یورو5 در هر 100 کیلومتر فقط 6.5 لیتر سوخت به صورت ترکیبی مصرف می کند که این مهم 315 را به عنوان خودرویی پاک و کم مصرف معرفی می نماید.

بکارگیری کیت اسپرت بدنه، روف رک و رینگ اسپرت آلومینیومی 15 اینچی ظاهری اسپرت به خودرو بخشیده است. همچنین وجود امکانات رفاهی و ایمنی کافی در کابین خودرو همانند دو ایربگ صندلی های جلو، دیسپلی 7 اینچی و GPS فارسی خودرو را پبش از پیش کاربردی می نماید.

ام وی ام X22 (1397تا ….)

با بالا گرفتن تب عرضه و استفاده از خودروهای شاسی بلند و کراس اوور در سراسر جهان، شرکت مدیران خورو نیز جهت پاسخ به نیاز مشتریان، خودرو MVM X22 را در سبد محصولات خود قرار داد. این خودرو در سگمنت کراس اوورهای شهری کوچک قرار می گیرد و با بهره گیری از پیشرانه 1500 سی سی با قدرت 105 اسب بخار بر اساس نیاز مصرف کنندگان با گریبکس های دستی و اتوماتیک عرضه می گردد. همچنین تنوع آپشنهای فنی و رفاهی، قیمت گذاری منعطف برای مصرف کنندگان با بودجه های متفاوت را فراهم می آورد. X22 از ظاهری اسپرت بهره می برد که زبان طراحی خودرو در کنار استفاده از رینگ و لاستیک 16 اینچی سبب این امر گردیده است. در کنار طراحی جذاب خارجی خودرو، فضای داخلی خودرو نیز از تودوزی دو رنگ اسپرت و سرعت سنج اسپرت بهره می برد و در کنار آپشنهای رفاهی مناسب عرضه شده همانند نمایشگر چند رسانه ای 8 اینچی خودرو، فرمان چند منظوره، کامپیوتر سفری و سیستم تهویه مطبوع اتومات تجربه رانندگی متفاوتی را برای سرنشینان به ارمغان می آورد. همچنین وجود دو ایربگ به همراه سیستمهای کمک ترمز ABS و EBDنیز بر ایمنی خودرو می افزایند. همانند سایر خودروهای عرضه شده توسط مدیران خودرو MVM X22 نیز دارای سطح آلایندگی یورو 5 بوده و استفاده از قطعات ساخت عرضه کنندگان بین المللی همچون بوش آلمان، ولئو، کانتیننتال و غیره دلیلی بر کیفیت بالای این خودرو می باشد.

ام وی ام X33s (1397تا….)

ام وی ام X33 یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو در سگمنت کراس اوورهای شهری می باشد که با پیشرانه 2000 سی سی به قدرت 136 اسب بخار و گریبکس مدرن CVT عرضه می گردد. بکارگیری پیشرانه مذکور با گیربکس CVT ضمن فراهم نمودن قدرت کافی جهت ترددهای شهری و بین شهری، کیفیت سواری بالاتر،مصرف سوخت کمتر و هزینه های نگهداری پایین تر از خودروهای مشابه فاقد گیربکس CVT را فراهم می آورد. علاوه بر موارد فنی مذکور، فضای جا دار داخلی و مجهز بودن خودرو به آپشنهای رفاهی کارا این خودرو را به یک انتخاب منطقی برای خانواده ها تبدیل کرده است. استفاده از تکنولوژی کمپانی های بزرگ و معتبری همچون بوش آلمان و والئو و غیره علاوه بر ارتقاع کیفی محصول سبب اعتبار برند کمپانی تولید کننده گردیده و رضایت مصرف کننده نهایی را موجب می شود.باشگاه مشتریان ام وی ام ایکس 33 در سال 95 با هدف کمک به مشتریان مدیران خودرو توسط پیمان زندیه در اینستاگرام و تلگرام راه اندازی شد و بیش از ده هزار نفر از مالکین نسل های مختلف این خودرو در آن عضویت دارند .

راه های ارتباطی با نمایندنگی مدیران خودرو غبیشاوی

آدرس : خوزستان، امیدیه، جنب فرمانداری، نبش بلوار اصلی امیرآباد

تلفن دفتر فروش: 06152624394

تلفن خدمات پس از فروش: 06152628801

کانال آپارات مدیران خودرو

سایر خدمات مدیران خودرو غبیشاوی

شرایط فروش مدیران خودرو

فروش محصول جدید مدیران خودرو