معرفی شرکت مدیران خودرو

مدیران خودرو
مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو

خودروسازی مدیران خودرو در سال 1381 در منطقه ارگ جدید بم راه اندازی شد . هدف اصلی شرکت صنایع خودروسازی مدیران خودرو تولید، واردات و همچنین صادرات خودروها بود که هم شامل خودرو های سبک و هم شامل خودروی های سنگین می باشد . از دیگر اهداف مدیران خودرو می توان به تحقیق و توسعه در رابطه با صنعت تولید خودروسازی در کشور اشاره نمود .

شرکت مدیران خودرو به صورت مشترک با شرکت چری اداره می شود و با حمایت هایی که از سوی این شرکت چینی دارد به یک صنایع خودرو سازی قدرتمند تبدیل شده و موفقیت های فراوانی در پی داشته است .

کارخانه های مدیران خودرو

همانطوری که اشاره شد، کارخانه صنایع خودروسازی مدیران خودرو در منطقه جدید ارگ بم واقع است . وسعت زمین آن 500000 متر مربع است . طبق آخرین آمار بدست آمده ، بیش از 4500 نیرو در این مجموعه مشغول به کار هستند .

مدیریت در مدیران خودرو

شرکت ضنایع خودرو سازی مدیران خودرو همواره مشتری مدار بودن را جز ویژگی های مهم مجموعه خود در نظر گرفته است . این شرکت با رعایت استانداردهای بین المللی توانسته جایگاه مناسبی برای محصولات خود بدست آورد . مجموعه مدیران خودرو با الگو برداری از شرکت های موفق توانسته در زمان کم به موفقیت مناسبی دست یابد . برخی از مدیران و کارشناسان فنی مدیران خودرو از کارشناسان چینی، ایرانی و سایر کشور ها است .

برای سیستم فروش و همچنین خدمات پس از فروش سیستم پیشرفته DMS را به کار گرفته است تا بتوانند پاسخگویی به مشتریان را در کمترین زمان ممکن انجام دهند .

فروش مدیران خودرو

در حال حاضر بیش از 140 نمایندگی در کل کشور آماده فروش انواع محصولات مدیران خودرو می باشند . جالب است بدانید که تا کنون بیش از 200 هزار مصرف کننده در سراسر کشور یکی از محصولات مدیران خودرو را انتخاب نموده اند . با توجه به 3 ویژگی مهم محصولات مدیران خودرو که شامل قیمت مناسب ، کیفیت بالا و همچنین محصولات به صرفه مورد توجه مشتریان قرار گرفته است .

بهتر است بدانید که مدیران خودرو روش بین المللی پیشرو در کسب و کار ” برد – برد ” را دنبال می کند .

مدیران خودرو شرکتی است که خود را در زمینه های اشتغال زایی، رشد اقتصادی و محیط زیست مسئول می داند .

چشم انداز مدیران خودرو

مدیران خودرو بر این باور است که جهت کسب رضایت مشتری محصولات متنوع و با کیفیت بر اساس سلیقه و نیاز مشتری را با در نظر گرفتن فرآیند گرایی، بهبود مستمر و دانش محوری ارائه نمایند . در این راستا هدف های بین الملی همچون ISO 9001:2008 ، ISOTS 10004:2010 (نظرسنجی از مشتریان) ISO10002:2004 (رسیدگی به شکایات مشتریان) را الگویی برای کلیه پرسنل خود در نظر گرفته است .

با توجه به اهمیت آلگودگی هوا ، شرکت مدیران خودرو در تابستان سال 1392 استاندار آلایندگی EUIV را کسب نموده است .

شرکت مدیران خودور با نظارهای مستقیم بر نمایندگی های فروش و پس از فروش، سطح کیفی ارائه خدمات را به میزان چشم گیری افزایش داده است .

راه های ارتباطی با نمایندنگی مدیران خودرو غبیشاوی

آدرس : خوزستان، امیدیه، جنب فرمانداری، نبش بلوار اصلی امیرآباد

تلفن دفتر فروش: 06152624394

تلفن خدمات پس از فروش: 061526288010

Call Now Button
دیجیتال مارکتینگ پیرایهطراحی سایت و سئو: اثری از دیجیتال مارکتینگ پیرایه