محصولات ام وی ام
محصولات ام وی ام

معرفی محصولات ام وی ام

در این مقاله می خواهیم لیست تمامی خودروهای ام وی ام را نام برده. ویژگی های هر یک را بیان کرده. و یک اطلاعات کلی از خودروهای موجود در بازار به مخاطب بیان کنیم. معرفی محصولات ام وی ام لیست خودروهای ام وی ام که با آرم و لوگوMVM در بازار به فروش می رسد به صورت زیر است:

 1. MVM 110
 2. MVM110 S
 3. MVM 315 +AT
 4. MVM X22 MT EX SPORT
 5. MVM X22 MT LUXERY
 6. MVM X33 S SPORT
 7. MVM X33 S AT SPORT
 8. MVM X55 EXCELLENT
 9. MVM X55 EXCELLENT SPORT
 10. ARIZZO 5
 11. ARIZZO 6
 12. TIGGO 5
 13. TIGGO 7
 14. TIGGO 7IE

شروع فعالیت ام وی ام در ایران

بعد از معرفی ماشین های ام وی ام باید بیان کنیم. که این کارخانه خودرو سازی ام وی ام از چه تاریخی در ایران شروع به فعالیت کرده. با چه شرکت هایی در ایران در حال همکاری است. مدیران خودرو یک نمایده شرکت چینی در ایران به حساب می آید. که فعالیت مستمر خود را از سال 1381 آغاز کرده .این فعالیت شامل واردات ماشین، ساخت برخی قطعات و مونتاژ محصولات ام وی ام است. کارخانه ام وی ام که این فعالیت هارا انجام می دهد. در منطقه ایی به نام ارگ جدید شهر بم این کارخانه را راه اندازی کرده و شروع به عفالیت کرده است.

محصولات ام وی ام
محصولات ام وی ام

فروش ماشین های ام وی ام

نکته قابل ذکر در مورد ماشین های ام وی ام  این است. که به دلیل اینکه این ماشین ها چینی بوده و نسبت به محصولات خارجی از قیمت کمتری برخوردار است. و ازکیفیت خوبی هم برخوردار است طرفداران زیادی در ایران دارد. و محصولات زیادی را به فروش رسانده است. البته بعد از استقبال مردم از خودرو های این کارخانه ،کارخانه ام وی ام فعالیت خود را بیشتر به سمت مونتاژ خودرو، واردات و خدمات پس از فروش سوق داده است. مالکیت این کمپانی که بخش بزرگی از بازار ماشین ایران را به خود اختصاص داده. در حال حاضر به‌صورت مشترک برای کرمان موتورو ام وی ام در حال فعالیت است.

معرفی مشخصات فنی ماشین های ام وی ام

در مرحله بعدی در این مقاله می خواهیم به صورت کلی در مورد ماشین های ام وی ام صحبت کنیم. اولین ماشینی که از ام وی ام وارد بازار ایران شد ماشین MVM 110بود. این ماشین بعد از استقبال بی نظیر مردم از ماتیز و قطع خط تولید آن در چین وارد بازار ایران شد. در اوایل به دلیل نبود قطعات جانبی، از فروش خوبی برخوردار نبود. اما اکنون به دلیل وجود نماینده های بسیار زیاد در ایران مشکلی به وجود نخواهد آمد. مشخصات فنی این ماشین عبارت است:

 1.     ABS
 2.     ترمز جلو دیسکی
 3.     ترمز عقب کاسه‌ای
 4.     تهویه مطبوع دستی
 5. 2 عدد کیسه هوا (راننده و سرنشین جلو)
 6.     قفل مرکزی با ریموت
 7.     سیستم ضد سرقت
 8.     شیشه بالابر جلو و عقب برقی
 9.     تنطیم دستی صندلی‌ها
 10.     جلو آمپر دیجیتالی
 11.     کامپیوتر سفری
 12.     فرمان هیدرولیکی
 13.     MP3 و قابلیت اتصال USB
 14.     چراغ مه شکن جلو و عقب
 15.     تنظیم برقی آینه‌ها

ماشین بعدی که با همکاری ایران و ام وی ام وارد ایران شد و به خط تولید و مونتاژ در ایران رسید. ماشین MVM 315  بود. مشخصات فنی این ماشین عبارت است از:

 1. ABS – EBD – BAS
 2. ۲ عدد کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو
 3. ایموبلایزر
 4. سنسور دنده عقب
 5. مجهز به ۶ بلندگو
 6. MP3 – USB – AUX
 7. چراغ ترمز سوم
 8. کامپیوتر سفری
 9. تنظیم ارتفاع غربیلک فرمان
 10. قابلیت تنظیم دستی صندلی‌های جلو در چهار سمت
 11. سیستم تهویه مطبوع دستی
 12. شیشه ‌‌بالابر برقی
 13. تنظیم برقی آینه‌های جانبی
 14. مه‌شکن جلو و عقب
 15. رینگ‌های آلومینیومی

سایر ماشین های ام وی ام

ماشین های دیگر ام وی ام که در بالا نام برده شده است. که  ماشین های ام وی ام X55،X22، X33 وماشین های تیگو5و تیگو7 و ماشین های آریزو و… را شامل می شود. این ماشین های پر فروش ام وی ام در چند سال اخیر به حساب می آید. درواقع در لیست بهترین ماشین ها قرار گرفته اند. برای کسب اطلاعات در مورد این ماشین ها و مشخصات فنی و رفاهی این خودروها می توانید. به سایت mvm465.ir  مراجعه کرده و از این اطلاعات استفاده نمایید .همچنین با مراجعه به صفحه اصلی این سایت می توانید به لیست قیمت های به روزشده ماشین های ام وی ام دسترسی پیدا کنید.