شرایط فروش ام وی ام پاییز 99

در زمانی که برخی از همراهان منتظر رونمایی mvm x22+ می باشند، مدیران خودرو درحال تغییر دادن رینگ‌های ام‌وی‌ام X22 است، این کار بدون سر و صدا و به آرامی صورت گرفت.  از ابتدای مهر امسال برخی از افرادی که mvm x22 را خریداری کرده اند، شرایط فروش ام وی ام پاییز 99

( هم در مدل اتوماتیک، هم در مدل دستی ) با رینگ خودروهای جدید تحویل گرفته اند.  لازم به ذکر است بیشتر همراهان از مدل V شکل قبلی استقبال کرده اند زیرا از مدل جدید زیبا تر به نظر می آمد. در ادامه این دو رینگ را با یکدیگر مقایسه می کنیم ،ا99

شرایط فروش ام وی ام پاییز 99
شرایط فروش ام وی ام پاییز 99

مقایسه رینگ های قدیم و جدید ایکس 22

هنوز مشخص نشده که سایز در این دو مدل رینگ تغییر کرده است و یا خیر، اما از طبق تصاویر جدید که منتشر شده، این رینگ جدید از مدل قدیمی کمی کوچک تر است.

این می تواند جزء تفاوت هایی باشد که در این سری محصولات جدید اعمال گردید. هنوز علت اصلی تغییر رینگ توسط مدیران خودرو مشخص نشده است.

فروش فوری نقدی ام وی ام

همانطور که قبلا در سایت و صفحه اینستاگرام اطلاع رسانی شد، مرحله جدید فروش فوری mvm از سوی مدیران خودرو از تاریخ 12 آبان ماه آغاز شده است. ثبت نام تنها تا زمان تکیمل ظرفیت قابل انجام است. این مرحله از فروش با قیمت های جدید درج شده همراه است.

مدیران خودرو

شرکت صنایع خودروسازی مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودرو‌های سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه ساخت خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد.

محل قرار گیری کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم واقع شده است،در حال حاضر بیش از ۴۵۰۰ نیرو در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و اعمال استاندارد‌های بین المللی توانسته است رتبه چشمگیر و قابل قبولی را دراین زمینه به دست بیاورد ،این شرکت ماشین سازی توانسته است

با الگو برداری از شرکت‌های موفق در سایر کشور‌ها در زمان بسیار محدود و کم به موفقیت‌های بسیاری دست یابد. این شرکت ماشین سازی توانسته در این مدت کم حدود 140 واحد نمایندگی در سر تا سر کشور به وجود آورد .

راه های ارتباطی با نمایندنگی مدیران خودرو غبیشاوی

آدرس : خوزستان، امیدیه، جنب فرمانداری، نبش بلوار اصلی امیرآباد

تلفن دفتر فروش: 06152624394

تلفن خدمات پس از فروش: 06152628801

کانال آپارات مدیران خودرو

سایر خدمات مدیران خودرو غبیشاوی نمایندگی رسمی مدیران خودرو

شرایط فروش مدیران خودرو

فروش محصول جدید مدیران خودرو

نمایندگی مدیران خودرو