درباره ما

شرکت بازرگانی معین خودرو اروند ، شماره ثبت 3469 فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه واردات خودرو با هدف ارائه خودروهایی با کیفیت مطلوب و با قیمت های مناسب به هموطنان عزیز آغاز نموده است.
این مجموعه در ابتدای فعالیت خود، واردات انواع خودروها را با برندهای هیوندا و کیا جهت ارائه به مشتریان در نظر گرفت. پس از آن با توجه به نیاز جامعه و تقاضای مشتریان گرامی، اقدام به عرضه انواع برندهای معتبر دیگر نیز نموده و با تسهیلات بانکی مورد نظر توانسته است مشتریان عزیز را همراهی نماید.
شرکت معین خودرو اروند جهت رفاه حال مشتریان عزیز، قطعات مورد نیاز خودروها را نیز وارد نموده و در واحد فروش قطعات یدکی و جانبی خود، این محصولات را با قیمت مناسب و با کیفیت به مشتریان عرضه می دارد.
این شرکت دارای واحد نمایشگاهی، فروشگاه قطعات و لوازم مورد نیاز خودرو، تعمیرگاه و کارواش مجهز همراه با پرسنل مجرب، آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.
با توجه به درخواست بالای مشتریان جهت خرید خودروی MVM اقدام به اخذ نمایندگی نمایندگی مدیران خودرو نموده و توانسته است در حوزه فروش و خدمات شرکت مدیران خودرو خدمات مورد نظر را به مشتریان گرامی ارائه دهد .
امیدواریم با توجه به ارائه خدمات مورد نظر، بتوانیم خدمت ناچیزی به مشتریان عزیز و گرامی داشته باشیم.

Call Now Button
دیجیتال مارکتینگ پیرایهطراحی سایت و سئو: اثری از دیجیتال مارکتینگ پیرایه