خرید ایکس ۲۲

ام وی ام  x۲۲ معمولاً در بازارهای بین المللی به اسم چری تیگو ۲ معروف است، و جزو معروف ترین ماشین های موجود در بازار می باشد، که در اواخر سال ۹۵ به وسیله شرکت مدیران خودرو وارد کشور ایران شده است. خرید ایکس ۲۲

 این خودرو بسیار مشابه با خودرو کراس اوور ام وی ام ۳۱۵ میباشد و شباهتهای بسیار زیادی با آن دارد.

بهره مندی از تکنولوژی های فوق العاده بالا در ساخت این خودرو، باعث شده است تا یک رقیب جدی برای لیفان x۵۰ در بازار شود، همچنین این خودرو جزو پرفروش ترین و محبوب ترین ماشینها در کشور می باشد، که طراحی بی نظیر آن، به همراه مشخصات فنی و بالا بودن ایمنی، ارزش خرید این محصول را چندین برابر کرده است.

تجهیزات و امکانات خودرو x22

طراحی بی نظیر خودروی ام وی ام x22  از لحاظ ظاهری بسیار عالی بوده و وجود هماهنگی و تناسب بی نظیر بین عناصر آن، باعث شده است تا نمایی بسیار عالی داشته باشد.

 چراغ های بزرگ استفاده شده در تولید این خودرو، دارای گرافیک داخلی بسیار زیبا میباشد، همچنین بخش جلو پنجره از شش ضلع با زاویه های شکسته درست شده است که هر دو بخش انتهایی تا قسمت چراغ جلو امتداد یافته است، در واقع اطراف جلوی پنجره به جزء بخش بالای آن با استفاده از کروم رنگی به بهترین شکل ممکن طراحی شده است.

  و وجود یک نوار باریک نقره‌ای در پنجره دوجانبه، به گونه‌ای نشانگر علامت شرکت ام وی ام می باشد، و یک هارمونی بسیار عالی با گرافیک داخلی بسیار زیبا، باعث جذابیت بیشتر این خودروها شده است.

 در بخش پایینی خودرو x22 سپری بزرگ واقع شده است. که از هواکشی بزرگ دو دریچه هواکش کوچک ،برای خنک کردن رادیاتور بهره می برد، که با قالب مخصوص این خودرو که به شکل u شکل است و از جنس کروم میباشد مطابقت دارد.

x22 با داشتن چراغ های روشنایی در روز باعث زیبایی بخش دریچه های هوای کوچک موجود در بغل سپر خودرو، می‌شود.

 همچنین لازم به ذکر است که محل قرارگیری پلاک نیز به صورت. کاملاً هوشمندانه در بخش داخلی دریچه بزرگ هواکش تعبیه شده است.

وجود یک قطعه نقره‌ای رنگ که در بخش زیر سپر تعبیه شده است، نمایی فوق العاده لوکس و عالی را به این خودرو می دهد.

طراحی جانبی خودرو بسیار عالی و جذاب میباشد.

بخش کناری خودرو با دو چین خوردگی که اولی، از پایین پنجره های چانبی تا بخش بالا گلگیر و تا آخر چراغ های پشت ماشین امتداد یافته است، و دومی از قسمت پایین درب ها شروع شده و گلگیر های جلو و عقب را به هم وصل می نماید، باعث شده است تا جلوه ای اسپورت به ماشین داده شود.

همچنین وجود ریل سقفی آلومینیومی با داشتن متعلقات پلاستیکی که به رنگ مشکی که از بخش جلو تا انتهای خودرو ادامه دارد، باعث ایجاد ظاهری اسپرت در ایکس ۲۲ شده است.

وجود رینگ های ۱۶ اینچی در اندازه‌ای مناسب باعث تناسب فوق العاده عالی بین قطعات، موجود شده است.

 همچنین بخش پشتی ایکس ۲۲، مخصوصا چراغهای که در پشت خودرو قرار دارند، نمایی بسیار متفاوت را ایجاد کرده اند و از فاصله دور به راحتی می توانند توجه هر کسی را به خود جلب نمایند.

 وجود نوار پهن از جنس کروم که بیانگر شرکت ام وی ام است، در میان چراغها باعث شده است تا این دو چراغ پشتی اتومبیل به هم وصل شود، همچنین شیشه های عقب ماشین، مناسب با نوع طراحی بوده و در بخش پایینی خودرو نیز چراغها در حال تماس می‌باشند.

 وجود یک اسپویلر باریک در قسمت بالایی شیشه و بخش پایینی سقف، قطعه پلاستیکی ادامه یافته که بخش پایینی کنار شیشه های عقب را احاطه کرده است.

چراغ ترمز نیز دقیقاً در زیر اسپویلر عقب قرار گرفته است، و وجود یک برف پاک کن در وسط، شیشه عقب به راحتی توجه همه را به خود جلب می کند.

در واقع وجود بخش پلاستیکی مشکی رنگ که از طرف گلگیر هایی که در پشت و در قسمت زیرین سپر وجود دارد با وجود چراغ های شب نما، باعث جذابیت بیشتر این محصولات شده است.

اندازه خودرور ایکس 33

خرید ایکس ۲۲
خرید ایکس ۲۲

در مورد اندازه خودرو هم که معمولاً خودرو ایکس ۲۲ دارای طولی برابر با  ۴۲۰۰ میلی متر،  عرضی برابر با 1760 میلیمتر و ارتفاعی برابر با ۱۵۷۰ میلیمتر و همچنین فاصله بین محور ها 25555 میلیمتر می باشد. همچنین وزن خودرو ایکس ۲۲ برابر با 1215 کیلوگرم است.

 در واقع می‌توان گفت که این خودروها نسبت به سایر خودروهای داخلی از ظاهری فوق العاده جذاب و امکانات بسیار پیشرفته و امنیت فوق العاده بالا برخوردار هستند.

بخش داخلی ایکس 22

بخش داخلی ایکس ۲۲، مخصوصا قسمت داشبورد، فرمان خودرو، و درب ها دارای ظاهری بسیار مدرن می باشند.

صندلی خودرو دارای پوشش چرم بوده و ظاهری فوق العاده شیک و جذاب دارد.، همچنین وجود خط های نارنجی در بخش‌های مختلف از جمله در اطراف دریچه های سیستم .تهویه و اطراف اهرم تعویض دنده و بخش میانی. داشبورد و قسمت استراحتگاه بازو و،بخش نیروی کشش صندلی ها تاثیر بسیار زیادی در زیباتر شدن جلوه درونی ماشین دارد.

لازم به ذکر است که قسمت داشبورد دارای روکش کربنی بوده.، به گونه ای که باعث اسپرت جلوه دادن این قسمت شده است.

وجود کیلومتر شمار در پشت غربیلک فرمان، از دیزاین عالی. برخوردار بوده و در واقع بکگراند آن طرح لانه زنبور می باشد که نمایشگر. آن دیجیتالی است و اطلاعات زیادی مانند میزان حجم سوخت موجود و کیلومتر طی شده را اطلاع میدهد.

بخش سرعت شمار تا ۲۲۰ کیلومتر بر ساعت، بخش‌بندی شده است، نکته مهمی که در این میان وجود دارد این است که حرکت کردن دورسنج .بر خلاف عقربه های ساعت شاید برای دارندگان ایم خودرو، کمی غیرعادی باشد، ولی به مرور زمان به آن عادت می‌کنند.

امکانات رفاهی خودروی ام وی ام x22

قرار گرفتن صفحه نمایشی ۸ اینچی لمسی در بخش داشبورد یکی از ویژگی های مهم در ایکس ۲۲ می باشد. که با استفاده از نمایشگر، امکان دسترسی به تجهیزات متفاوت مانند: سیستم صوتی.، سیستم تصویری، بلوتوث، تلفن همراه و همچنین دوربین امکان پذیر شده است.

در قسمت پایین صفحه نمایش امکان کنترل سیستم تهویه هوا وجود داردو

 داشتن خروجی usb به همراه پورت برق ۱۲ ولتی یکی دیگر از ویژگی‌های. خاص این خودرو ها می باشد، همچنین دارای دکمه فلاشر گرمکن شیشه عقب نیز است.

از ویژگی های بارز دیگر x22 ، اندازه مناسب برای سرنشینان. در پشت خودرو، برای افرادی که دارای قدی کمتر از ۱۸۰ سانتی متر دارند بسیار مناسب است

همچنین وجود پنجره های بسیار عالی و خاص امکان مشاهده کردن نمای بیرون را به بهترین شکل ممکن امکان‌پذیر می‌کند.

 در واقع طراحی بسیار عالی و جذاب دستگیره‌ها که دارای رنگ کرومی براق هستند. زیبایی بخش داخلی را چندین برابر کرده است. همچنین بخش بازوی درب ها علاوه بر زیبایی خاصی که دارند بسیار راحت است.

همچنین لازم به ذکر است. که صندوق بار خودرو ام وی ام x22 دارای گنجایشی برابر با ۴۲۰ لیتر می باشد

اطلاعات فنی خودرو ام وی ام x22

دور موتور خودرو x22 برابر با ۲۷۵۰ بوده و با داشتن. یک پیشرانه 1۴۹۷ سی سی دارای توان خروجی برابر با ۱۰۵ اسب بخار می باشد.

همچنین لازم به ذکر می باشد که تراکم سیلندر این. خودرو برابر با ۱ به 11.4 می باشد، که استفاده کردن از بنزین باعث افزایش این راندمان می گردد.

 ایکس ۲۲ دارای گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک میباشد، همچنین بر حسب موارد. اعلام شده از طرف شرکت سازنده، حداکثر سرعت این خودرو برابر. با 160 کیلومتر در ساعت است و میزان مصرف سوخت ایکس ۲۲ برابر با 6.1 لیتر بر ۱۰۰ کیلومتر میباشد.

امکانات رفاهی x22

وجود کیسه هوا SRS  برای سرنشینان جلو خودرو، جزو مهمترین ویژگی های موجود در خودرو می باشد.

همچنین وجود کمربند ایمنی برای تمام سرنشینان از امکانات. رفاهی و ایمنی دیگر x22 است، که این خودرو دارای ترمز دیسکی برای چهار چرخ میباشد.

که مجهز به  ABS و EBDسیستم ضد سرقت ایمو بلایزر، یکی دیگر از موارد. مهم در این خودرو می باشد. داشتن صفحه نمایش ۸ اینچی لمسی به همراه سیستم. تثبیت کننده سرعت و سنسور پارک خودرو در عقب و یا داشتن دوربین برای دید. در عقب خودرو به همراه داشتن بلوتوث برای ارسال کردن. محتوایات داخل تبلت یا موبایل از قابلیت های دیگر ایکس ۲۲ می باشد.

وجود صندلی های بسیار زیبا و دو رنگ به همراه سانروف برقی از موارد مهم دیگر در x22  می باشد.

 رینگ آلومینیومی ۱۶ اینچی و یا و سیستم تهویه الکترونیکی و امکان تنظیم برقی آینه های جانبی از موارد بسیار مهم دیگردر این خودرو است. که باعث جلب توجه تمام مشتریان شده است.

نحوه استفاده از خودرو ایکس ۲۲

ارتفاع ایکس ۲۲ از سطح زمین حدود ۱۸ سانتیمتر است.

این خودروها به گونه ای طراحی شده اند. که دنده های یک و دو انرژی کافی را برای حرکت قابل قبول تامین می کند.

همچنین دنده های ۴ و ۵ با هدف کاهش میزان سوخت مصرفی تا حد بسیار زیادی سبک. در نظر گرفته شده اند به گونه ای که دنده ۳ در این وسط به گونه ای. نقش واسطه را بین دنده سنگین و سبک دارد.

گیربکس خودرو نسبت به مدل های دیگر با دقت و ظرافت بسیار بالا در این محصول تعبیه شده است.

همچنین وجود ASP  در ایکس ۲۲ به راحتی می تواند از بروز حوادث جلوگیری کند.، ولی متاسفانه این ویژگی در محصولاتی که به ایران فرستاده می شود وجود ندارد.

راه های ارتباطی با نمایندنگی مدیران خودرو غبیشاوی

آدرس : خوزستان، امیدیه، جنب فرمانداری، نبش بلوار اصلی امیرآباد

تلفن دفتر فروش: 06152624394

تلفن خدمات پس از فروش: 06152628801

کانال آپارات مدیران خودرو

سایر خدمات مدیران خودرو غبیشاوی نمایندگی رسمی مدیران خودرو

شرایط فروش مدیران خودرو

فروش محصول جدید مدیران خودرو

نمایندگی مدیران خودرو