ارتقای ۹ پله ای شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو

شرکت خودروسازی مدیران خودرو در سال های گذشته تلاش های پی در پی در زمینه ارتقا شبکه خدمات پس از فروش به مشتریان خود کرده است. در این راستا نیز برنامه گسترده ای را در نظر داشته که ماحصل ان ارتقا از رتبه 14 در سال 1396 به رتبه 5 در سال 1398 است. ارتقای ۹ پله ای شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو

این پیشرفت چشم گیر و ارزشمندی است. این در حالی است که بخش خدمات پس از فروش سایر شرکت ها نیز فعال می باشد. اما نکته قابل توجه در ارتقاء شرکت خودرو سازی مدیران خودرو در زمینه خدمات پس از فروش تاثیر بسیاری داشته ، سیستم یکپارچه و کار تیمی بسیار قوی این مجموعه است.

ارتقای ۹ پله ای شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو | پیشرفت مدیران خودرو
ارتقای ۹ پله ای شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو | پیشرفت مدیران خودرو

مدیران خودرو به عنوان بزرگترین تولید کننده بخش خصوصی کشور در راستای ارتقاء بیشتر و بهتر شبکه خود جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان تلاش می کند.

دلایل ارتقا 9 پله ای خدمات پس از فروش شرکت خودرو سازی مدیران خودرو

 در ادامه برخی از دلایلی که منجر به ایجاد ارتقا 9 پله ای مدیران خودرو در زمینه خدمات پس از فروش خود توسط شرکت ارزیابی کیفی استاندارد کشور ( ISQI ) شده است اشاره میکنیم :

استانداردهای بصری نمایندگان مجاز در تمامی حوزه ها و به خصوص فضای پذیرش و انتظار مشتریان

پیاده سازی سیستمهای مدیریت کیفیت

تجهیز نمایندگان به ماشین آلات روز نمایندگی

آموزش مستمر پرسنل شبکه نمایندگان

پیاده سازی فرایندهای خدمات پس از فروش مطابق با آخرین استاندارد وزارت صنایع

ارتقاء در حوزه ارزیابی های شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران ( ISQI)

کسب رتبه اول رضایت مشتریان از خدمات فروش

کسب رتبه نخست رضایت مشتریان مدیران خودرو که یکی از شرکت های مطرح و نامی در صنعت ماشین سازی می باشد که در زمینه تولید، واردات و صادرات نقش بسیاری داشته است. این شرکت از سال 1381 فعالیت های خود را در منطقه ارگ در بم شروع کرده است . مدیریت این مجموعه بین شرکت چری چین و مدیران خودرو مشترک می باشد. شرکت مدیران خودرو برای سومین بار متوالی موفق به اخذ بالاترین رتبه در میزان رضایتمندی افراد در فروش گردید.

این ارزیابی صورت گرفته مربوط به سه ماه آخر سال 1398 می باشد. این ارزیابی توسط سازمان کیفیت و استاندارد کشور است. این ارزیابی هر سه ماه انجام می شود و شرکت مدیران خودرو در 8 دوره اخیر موفق به دریافت 7 رتبه نخست است.

بهتر است بدانید که شرکت مدیران خودرو موفق به کسب امتیاز 707 دراین بررسی پرددید در صورتی که بیشترین میزان امتیاز در این دوره 605 می باشد. این اختلاف قابل توجه عملکرد خوب شرکت را نشان می دهد.

راه های ارتباطی با نمایندنگی مدیران خودرو غبیشاوی

آدرس : خوزستان، امیدیه، جنب فرمانداری، نبش بلوار اصلی امیرآباد

تلفن دفتر فروش: 06152624394

تلفن خدمات پس از فروش: 06152628801

کانال آپارات مدیران خودرو

سایر خدمات مدیران خودرو غبیشاوی نمایندگی رسمی مدیران خودرو

شرایط فروش مدیران خودرو

فروش محصول جدید مدیران خودرو

نمایندگی مدیران خودرو